TextBookers to największa i najstarsza platforma z tekstami SEO w Polsce - zrzeszająca tysiące copywriterów.

Jeśli szukasz pracy przy pisaniu tekstów lub chcesz zamówi unikalne teksty to zaprawszamy na platformę textbookers.com

Dane firmy:

TextBookers Sp. z o.o.

ul. Cyfrowa 6

NIP: 8513196001

Tel: +48 666373480

Link do wizytówki moja firma https://goo.gl/maps/PRrLvq4TF5vroew37 TextBookers

Jeśli lubisz pisać i potrzebujesz pracy, która będzie się z tym wiązać - nie mogłeś trafić lepiej. TextBookers jest platformą, która pozwala copywriterom na pisanie artykułów, przy jednoczesnym zarabianiu pieniędzy.

Czasem bywa tak, że to, czym obecnie się zajmujemy niezbyt nas satysfakcjonuje. Nierzadko zdarza się też tak też zarobki są słabe, co może skutecznie zniechęcać.

Jeśli wiesz o czym mówimy być może będziesz zainteresowany faktem, iż możesz dorobić sobie poprzez pisanie tekstów na zamówienie.

Umiejętność tworzenia poczytnych tekstów może stanowić ciekawą pracę. Bez względu na to, czy jesteś studentem i potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na własne wydatki, czy zamierzasz w przyszłości zawodowo zająć się pisaniem i poszukujesz bodźca który zacząć realizować swoje cele.

Praca online pisanie tekstów to dobra metoda na zwiększenie posiadanej wiedzy. Podczas współpracy z TextBookers wykonujesz zadania zlecane przez osoby potrzebujące takich materiałów, jak na przykład teksty seo czy opisy produktów do sklepów internetowych.

Pracując w ten sposób dodatkowo masz poczucie komfortu, że sam planujesz swój czas.

Kiedy wolisz pracować rankiem, masz możliwość wyboru. Możesz pisać w chwili, kiedy jesteś najbardziej produktywny.

Praca pisanie zdalnie jest doskonałą możliwością wykorzystania czasu tak, aby było to możliwie jak jak najwygodniejsze dla Ciebie.

Co najważniejsze masz poczucie sensu wykonywanej przez siebie pracy.

Żaden człowiek nie chce robić rzeczy , które nie mają sensu. Natomiast pisanie tekstów praca dla TextBookers jest szansą na pożytecznezaaranżowanie zarówno jednego dnia, jak i kilku godzin.

Natomiast jeżeli nie jesteś przekonany czy będziesz potrafić napisać artykuł lub reklamę na dany temat - bez obaw!

zakres tematów, których dotyczą teksty, jest bardzo duży. Dotyczy to też trudnością , a także liczbą znaków. Masz do wyboru tekstów, które są zgodne z Twoją wiedzą i umiejętnościami, zatem bez obaw i do dzieła - zwiększaj swoje umiejętności, kształć się i zarabiaj pieniądze!

Obecnie, strony internetowe są niczym innym jak wizytówką danej firmy, dlatego tak ważne są treści, które są na niej umieszczane. Jeśli mowa o treściach, z pomocą najczęściej przychodzi copywriter, który posiada wysoko rozwinięte umiejętności redagowania wartościowych oraz interesujących tekstów. Jego pierwszym i najważniejszym zadaniem jest stworzyć tekst, który będzie zgodny z zasadami content marketingu oraz nie tylko przyciągnąć, ale również jak najdłużej utrzymać uwagę czytelnika, który może być również potencjalnym klientem. Textbookers to portal dla osób, które poszukują wysokich jakościowo tekstów oraz szybkiej realizacji zleceń.

Przez ostatnich kilka lat, wzrosło zapotrzebowanie na copywriting online. Nie ma co się dziwić, ponieważ codziennie pojawiają się nowe strony internetowe, na których potrzebna jest odpowiednio zredagowana treść. Ze względu na to, zarówno mniejsze, jak i większe firmy, poszukują sprawdzonego copywritera, który będzie mógł stworzyć dla nich teksty marketingowe lub specjalnie zoptymalizowane treści pod SEO. Textbookers jest to wygodna platforma stworzona właśnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doświadczonego copywritera, który sprawnie napisze wysoko jakościowe teksty, nawet w przeciągu 48 godzin.

Jeśli chodzi o copywriter oferta, na Textbookersie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są poprawne gramatycznie i językowo, w języku, w którym są napisane. Na stronie można znaleźć także teksty preclowe, teksty zapleczowe oraz opisy do katalogów które pisze wykwalifikowany copywriter SEO.

Zlecenia są realizowane w trzech językach, w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Ogromną zaletą portalu jest optymalna cena, a cały copywriting cennik jest przejrzysty i dokładnie sprecyzowany. O długości tekstu, doborze fraz oraz ich powtórzeń, klient decyduje według własnego uznania. Przystępną formą doładowania konta są punkty, które odpowiadają konkretnym kwotom. Copywriter cennik dokładnie określa stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego też klient może obliczyć, jak dużo punktów będzie musiał przeznaczyć na zlecenie interesującego go tekstu. Jeżeli klient uzna, że tekst, który zakupił, nie do końca mu odpowiada, może odesłać go do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, serwis Textbookers posiada jedną z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia profesjonalnych tekstów.

Textbookers.com to serwis znany głównie z tego, że teksty pisane przez cały sztab copywriterów, którzy wykonują zlecenia na czas, a także są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Portal jest stworzony dla osób, które chcą, żeby teksty były napisane szybko oraz zgodnie z zasadami content marketingu. Każdy copywriter freelancer może zacząć pracę na portalu, realizując teksty oraz otrzymując za nie korzystne wynagrodzenie. Textbookers to miejsce dedykowane dla osób, które chcą realizować się jako copywriter oraz dla osób, które poszukują wysokiej jakości tekstów.