Żyjemy w czasach, kiedy strona internetowa jest traktowana jako wizytówka dla firmy, dlatego warto umieszczać na niej wysokiej jakości treści. Jeśli chodzi o teksty, to z pomocą przychodzi copywriter, który posiada wysoko rozwinięte umiejętności redagowania wartościowych oraz interesujących tekstów. Jego pierwszym i najważniejszym zadaniem jest stworzyć tekst, który będzie zgodny z zasadami content marketingu oraz jak najdłużej utrzymać uwagę potencjalnego klienta. Textbookers to portal dla osób, które poszukują wysokich jakościowo tekstów oraz szybkiej realizacji zleceń.

Marketing w internecie stale się rozwija, w związku z tym również i zapotrzebowanie na usługi z zakresu copywriting online zaczęło wzrastać. Nic w tym dziwnego, skoro właściwie każdego dnia tworzone są nowe strony internetowe, które potrzebują dobrych i wartościowych treści. Przez to te większe i mniejsze firmy, poszukują sprawdzonego copywritera, który będzie mógł stworzyć dla nich teksty marketingowe lub specjalnie zoptymalizowane treści pod SEO. Textbookers jest to wygodna platforma stworzona właśnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doświadczonego copywritera, który sprawnie napisze wysoko jakościowe teksty, nawet w przeciągu 48 godzin.

Jeśli chodzi o copywriter oferta, na Textbookersie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są napisane poprawnie językowo oraz gramatycznie w zależności od danego języka. Na stronie można znaleźć także teksty zapleczowe, teksty preclowe, a także opisy do katalogów, które pisze doświadczony copywriter SEO. text brookers textbookers-2022.pl .

Zlecenia są realizowane w trzech językach, w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Cena za teksty tworzone przez pisarzy zatrudnianych przez portal jest optymalna, natomiast copywriting cennik jest dokładnie sprecyzowany i bardzo przejrzysty. O długości tekstu, doborze fraz oraz ich powtórzeń, klient decyduje według własnego uznania. Wygodną formą doładowania konta, są specjalne punkty, będą ce odpowiednikiem konkretnych kwot. Copywriter cennik określa ilość punktów za 100 oraz 1000 znaków bez spacji, dlatego klient może bez problemu obliczyć, jak dużo punktów będzie go kosztowało dane zlecenie. Jeżeli z jakichś powodów, klient zdecyduje, że zlecenie nie jest wykonane poprawnie, może je odesłać do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, serwis Textbookers posiada jedną z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia profesjonalnych tekstów.

Textbookers jest znany głównie z tego, że teksty są wykonywane szybko i zawsze na czas, a także są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Portal został zaprojektowany dla osób, które chcą, aby teksty były napisane szybko i dobrze. Każdy copywriter freelancer może zacząć pracę na portalu, w wolnym czasie realizując teksty i otrzymując za to dogodne wynagrodzenie. Textbookers to miejsce dedykowane dla osób, które chcą się sprawdzić jako copywriter oraz dla osób, które chcą otrzymać teksty wysokiej jakości na swoją stronę www.