Top model, czyli jeden z hitowych programów TVN-u to z całą pewnością stały punkt jesiennej ramówki stacji, gdzie uczestnicy rywalizują o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa a także rozpoznawalne jury, które gromadzi przed odbiornikami telewizyjnymi dziesiątki tysięcy widzów. Do tego można zobaczyć całkiem sporo znanych i cenionych w przestrzeni modowej osobistości, jak znane modelki, redaktorki pism, a także światowej sławy fotografowie.

Tym razem konkurować będzie 14 uczestników, wśród których znajdują się również osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w kolorze złota przyznawany jest przez jury tej osobie, której możliwości do stania się modelem lub modelką są największe, co skutkuje tym, że ten uczestnik bezpośrednio ląduje w domu Top Model. Z kolei bilet w kolorze srebra jest oceną osób głosujących w Internecie, którzy zagłosowali na swojego faworyta, który nie musi uczestniczyć w castingach i od razu trafia na bootcamp, czyli dalszy etap.

Jakie jest główne założenie Top Model?

Każda edycja ma za zadanie dać nie tylko pojawienia się w świecie modelingu, a także pierwszych kroków i wzbogacenie swojego portfolio, w związku z tym co edycję postanawia się zgłosić wiele chętnych osób. Podczas każdego z odcinków uczestnicy mają do zaliczenia różnorodne konkurencje, które mają sprawdzić, czy odnajdą się oni w prawdziwym świecie mody. Jurorzy oceniają ich postępy i decydują o tym, który z uczestników odpada w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja powrotu do programu tuż po eliminacji, dzięki ingerencji Michała Piróga, który czuwa za kulisami, oferując wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modelek i sesja okładkowa dla miesięcznika "Glamour". W najnowszym sezonie dowiemy się, który z nich będzie dziewiątym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O wygraną zmaga się sporo ciekawych zawodników, w związku z tym z pewnością warto jest oglądać na bieżąco emitowane odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz