Piłkarze Chelsea fantastycznie rozpoczęli nowy sezon rywalizacji w angielskiej Premier League. Dla wielu zawodników był to debiutancki mecz w koszulce klubu ze Stamford Bridge. Sporo sympatyków Chelsea FC oczekiwało, aby obejrzeć najświeższych nabytków drużyny w meczu. Trzeba przyznać, iż przedstawili się z niesamowicie pozytywnej perspektywy. Bez wątpienia jest to bardzo dobra nowina dla trenera Chelsea Londyn. Teraz menadżer Chelsea Londyn ma w swoim składzie wielu wartościowych graczy.

W poprzednich sezonach w angielskiej Premier League drużyna Chelsea nie radziła sobie najlepiej. Sympatycy tej drużyny chcą lepszej gry. Mnóstwo kibiców nożnej piłki oczekiwało na debiut piłkarzy wytransferowanych z Ligi niemieckiej. Chelsea Londyn ma w roku ambitne plany,jeśli chodzi o rezultaty. Kibice klubu ze Stamford Bridge mają nadzieję, iż ich ulubieńcy z przytupem rozpoczną w kolejny w sobotę sezon Ligi angielskiej.

Wysoka dyspozycja Chelsea Londyn w meczu z Brighton

Inaugurująca odsłona pojedynku dała fanom obu drużyn sporo fajnych doznań. Zawodnicy tworzyli sporo akcji podbramkowych. W pierwszej części meczu sympatycy obu klubów obejrzeli jedynie jedną bramkę. Futbolówkę do siatki wpakował Jorginho. Sędzia podyktował karny rzut po przewinieniu zawodnika Brighton na Wernerze Timo. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W następnej połowie Brighton Hove Albion musiał nadrabiać różnicę bramkową.

Sympatycy liczyli na więcej goli i strzałów swoich piłkarzy. W drugiej części meczu widzieliśmy już więcej goli. W tym przypadku bardziej produktywna była drużyna Chelsea FC. Początek drugiej odsłony był niesamowicie żywiołowy. Brighton zdołało doprowadzić do remisu. Dobry wynik Drużyny Franka Lamparda był więc pod znakiem zapytania. Zawodnicy Lamparda wiedzieli, że kibiców Chelsea Londyn zadowoli jedynie triumf.

Po golu dla zespołu Brighton gracze Franka Lamparda popędzili do kreowania sytuacji pod szesnastką rywali. Kilka minut później Chelsea kolejny raz wygrywała w tym starciu. Udało im się zdobyć dwie bramki. Ostateczny rezultat tego meczu to 3:1 na korzyść Chelsea. To bez wątpienia fantastyczny start sezonu dla Londyńczyków.