Strona internetowa jest bezsprzecznie wizytówką firmy, dlatego warto umieszczać na niej wysokiej jakości treści. Jeśli mowa o treściach, z pomocą najczęściej przychodzi copywriter, oraz jego umiejętność redagowania interesujących i wartościowych tekstów. Jego głównym zadaniem jest stworzyć tekst zgodny z zasadami content marketingu oraz nie tylko przyciągnąć, ale również jak najdłużej utrzymać uwagę czytelnika, który może być również potencjalnym klientem. Textbookers to portal dla osób, które potrzebują tekstów o wysokiej jakości, a także błyskawicznej realizacji zleceń.

Przez ostatnich kilka lat, zapotrzebowanie na usługi z zakresu copywriting online zaczęło wzrastać. Nic w tym dziwnego, skoro właściwie każdego dnia tworzone są nowe strony internetowe, które potrzebują dobrych i wartościowych treści. Ze względu na to, zarówno mniejsze, jak i większe firmy, poszukują copywritera, który napisze dla nich tekst marketingowy lub specjalnie zoptymalizowany tekst na potrzeby pozycjonowania. Textbookers to platforma przygotowana z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą na swoich stronach umieścić teksty wysokiej jakości, pisane przez profesjonalnego copywritera.

Jeśli chodzi o copywriter oferta, na Textbookersie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są poprawne gramatycznie i językowo, w języku, w którym są napisane. W ofercie można znaleźć również teksty zapleczowe, teksty preclowe, a także opisy do katalogów, które pisze wykwalifikowany copywriter SEO. textbookers zarobki https://www.facebook.com/Textbookers/ .

Na Textbookersie, copywriterzy tworzą teksty w aż trzech językach, w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Cena za teksty tworzone przez pisarzy zatrudnianych przez portal jest optymalna, natomiast sam copywriter cennik jest skonstruowany bardzo przejrzyście. Klient bez problemu może sam zdecydować o długości tekstu, doborze fraz oraz ilości ich powtórzeń. Wygodną formą doładowania konta, są specjalne punkty, będą ce odpowiednikiem konkretnych kwot. Copywriter cennik dokładnie określa stosunek ilości punktów do ilości znaków, ze względu na to, każdy klient bez najmniejszego problemu może spokojnie policzyć, ile punktów będzie musiał przeznaczyć na interesujące go zlecenie. Jeśli treść nie okaże się nie do końca satysfakcjonująca, klient ma prawo do odesłania go do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, jest to jedna z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia profesjonalnych tekstów.

Textbookers jest znany głównie z tego, że teksty są wykonywane szybko i zawsze na czas, a także są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Portal został zaprojektowany dla osób, które chcą, żeby teksty były napisane szybko oraz zgodnie z zasadami content marketingu. Dodatkowo, każdy copywriter freelancer może zacząć tutaj pracę, realizując teksty o różnej tematyce, otrzymując za to korzystne wynagrodzenie. Dlatego portal Textbookers jest idealnym miejscem dla osób, które chcą się sprawdzić jako copywriter oraz dla osób, które chcą otrzymać teksty wysokiej jakości na swoją stronę www.