Obecnie, strony internetowe są niczym innym jak wizytówką danej firmy, dlatego tak ważne jest, żeby umieszczone na niej treści były jak najwyższej jakości. Jeśli mowa o dobrych treściach, to przydatna może okazać się pomoc takiej osoby jak copywriter, oraz jego umiejętność redagowania interesujących i wartościowych tekstów. Głównym zadaniem każdego copywritera jest stworzenie tekstów, które będą zgodne z zasadami, jakimi rządzi się content marketing a także przyciągnąć i utrzymać uwagę czytelnika. Textbookers to portal dla osób, które cenią sobie szybką realizację oraz teksty najwyższej jakości.

Marketing w internecie stale się rozwija, w związku z tym również i zapotrzebowanie na usługi z zakresu copywriting online zaczęło wzrastać. Nic w tym dziwnego, skoro właściwie każdego dnia tworzone są nowe strony internetowe, które potrzebują dobrych i wartościowych treści. Przez to te większe i mniejsze firmy, poszukują copywritera, który napisze dla nich tekst marketingowy lub specjalnie zoptymalizowany tekst na potrzeby pozycjonowania. Textbookers jest platformą stworzoną z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doświadczonego copywritera, który sprawnie napisze wysoko jakościowe teksty, nawet w przeciągu 48 godzin.

Jeśli chodzi o copywriter oferta, na Textbookersie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty tematyczne, teksty specjalistyczne oraz opisy produktów, które są napisane poprawnie językowo oraz gramatycznie w zależności od danego języka. W ofercie można znaleźć również opisy do katalogów, teksty zapleczowe, teksty preclowe, które pisze wykwalifikowany copywriter SEO. textbookers zarobki https://www.behance.net/platfortextboo .

Zlecenia na portalu realizowane są w aż trzech językach, w języku angielskim, polskim oraz niemieckim. Cena za teksty tworzone przez pisarzy zatrudnianych przez portal jest optymalna, a cały copywriting cennik jest przejrzysty i dokładnie sprecyzowany. O długości tekstu, doborze fraz oraz ich powtórzeń, klient decyduje według własnego uznania. Bardzo wygodną formą doładowań konta są punkty, odpowiadające konkretnym kwotom. Copywriter cennik dokładnie określa stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego klient może bez problemu obliczyć, jak dużo punktów będzie go kosztowało dane zlecenie. Jeżeli klient uzna, że tekst, który zakupił, nie do końca mu odpowiada, może odesłać go do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, Textbookers posiada jedną z ciekawszych ofert, dotyczących tworzenia dobrych jakościowo tekstów na strony www.

Textbookers jest znany głównie z tego, że teksty są wykonywane szybko i zawsze na czas, dodatkowo są unikalne oraz dostosowane do potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań klienta. Portal został zaprojektowany dla osób, które chcą, aby teksty były napisane szybko i dobrze. Copywriter freelancer poszukujący pracy, może zacząć pisać na portalu, w wolnym czasie realizując teksty i otrzymując za to dogodne wynagrodzenie. Textbookers to miejsce dedykowane dla osób, które chcą rozpocząć pracę jako copywriter oraz dla tych, którzy poszukują tekstów na swoje strony internetowe.