W ostatnich dniach, a dokładniej 7 marca o godzinie 20 dokonał się wywiad prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym szybko stało się nieprawdopodobnie głośno i dalej jest to jeden z czołowych tematów pośród rozmaitych mediów. Po wypisaniu się pary z rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do USA to był pierwszy wzajemny wywiad księcia Harry'ego i Meghan. Na spotkaniu z Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła swoją wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Podczas rozmowy pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, w oparciu opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym starciu w rodzinie królewskiej są właściwie po stronie królowej Elżbiety jak i pozostałych członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Jednak nie można ukryć, iż poparcie jest niepomiernie odmienne, zależnie od upodobań politycznych oraz wieku. Media brytyjskie informują, iż jeśli Meghan i Harry zapragnęliby w niedalekiej przyszłości powrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem skreślili definitywnie swoją możliwość. Prócz wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła także sprawę myśli samobójczych Meghan a także tego, iż książe nie spostrzegał wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam dodał.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, którzy zajmują się fabrykowaniem różnorodnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, zachęcili czwórkę znawców analizujących w mediach sprawy rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu 2 dni przed emitowaniem. Doświadczeni profesjonaliści, w tym miniony sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, omówili cały wywiad, zarzucając przy tym Oprah subiektywizm natomiast Meghan Markle korzystanie z bezkompromisowego a także ostrego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym i księżną Meghan ukazany został w wieczorem w TVN24. Wówczas rozmowę tą obserwowało średnio w przybliżeniu 1mln odbiorców. Stacja stała się wtedy wiceliderem na rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowoż mówi się, jakoby wywiad ten jedynie potwierdził legendę dotyczącą Winfrey jako dziennikarki, która umie wyciągnąć z rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Z uwagi na emocjonujące informacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Bez żadnych wątpliwości trzeba przyznać, iż fakt ten będzie w ciągu najbliższych tygodni z pewnością nieustannie analizowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz